KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15728467
nr 1572 8467
Hans Norsbo
(1897-1955), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1948. Bildmått: 15x22 cm, yttermått inklusive ram: 44x52 cm
Hans Norsbo, född 1897, död 1955, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 19:23:03